Sztuka

Z wykształcenia jestem magistrem inżynierem architektem, uwielbiam dobrą sztukę w każdej postaci, oferuję Ci sztukę w Twoim wnętrzu, w Twoim domu, stwórzmy razem coś wspaniałego, pozwól że zaprojektuję wnętrze Twojego domu.

artime

Sztuka

Maluję obrazy na zamówienie indywidualne. Jestem w stanie namalować dla Państwa każdy obraz w dowolnie wybranym rozmiarze. Obrazy są idealnym pomysłem na prezent dla przyjaciół lub rodziców. Można je podarować zarówno na imieniny, urodziny, ślub czy inną okazję.

Ręcznie malowane obrazy pięknie udekorują również wnętrze Twojego domu.

Cena obrazów jest najczęściej wynikiem wspólnych rozmów, poznaniem oczekiwań i ustalana jest indywidualnie.

 

kursy – architektura wnętrz

Od wielu lat prowadzę kurs rysunku przygotowujący do egzaminu wstępnego na Architekturę. Zajęcia prowadzone są według szczegółowo opracowanego programu zajęć, dostosowany do umiejętności i predyspozycji kursanta. Wszystko po to, aby z sukcesem zakończyć kurs i dostać się na wymarzone studia.

Zapraszam wszystkie osoby chcące przystąpić do egzaminów wstępnych na architekturę i kierunki artystyczne. Jak również osoby chcące udoskonalić swój warsztat malarski i rysunkowy niezależnie od wieku. Już wkrótce pojawi się również specjalnie opracowana oferta zajęć dla najmłodszych!